Planowane otwarcie Specjalistycznej Poradni Kardiologicznej

1-FIK (1)

W 2016 roku planujemy otwarcie Specjalistycznej Poradni Kardiologicznej przy Fundacji Instytutu Kardiologii, w której będą udzielać konsultacji wysokiej klasy specjaliści z Instytutu Kardiologii w Aninie.

Specjalistyczna Poradnia Kardiologiczna będzie oferować konsultacje lekarskie – kardiologiczne, kardiochirurgiczne, dietetyczne, psychologiczne oraz z zakresu rehabilitacji kardiologicznej.

Poradnia Fundacji Instytutu Kardiologii oferować będzie kompleksową diagnostykę, nieinwazyjną ocenę serca, zarówno u osób chorych jak i zdrowych w celu określenia ryzyka wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego w przyszłości.

Oferta diagnostyczna obejmuje szeroki zakres badań: ECHO serca, EKG, badania wysiłkowe EKG, Holter EKG, Holter RR, badania krwi.

Serdecznie zapraszamy!

Pozostaw komentarz!

Musisz być zalogowany by komentować wpisy.