Uruchomiliśmy przychodnię w Aninie

Miło nam poinformować Państwa, o uruchomieniu przez nas przychodni w Aninie przy ulicy Alpejskiej 4 B.

Specjalistyczna Poradnia Kardiologiczna powołana przez Fundację Instytutu Kardiologii działającą przy Instytucie Kardiologii w Warszawie – Aninie od 1992 roku.

Nasi specjaliści doradzą jak zapobiegać chorobom serca, wdrożą nowoczesną, zgodną z aktualnymi standardami medycznymi diagnostykę i nowoczesne leczenie. Nasza Poradnia zapewni Państwu profesjonalne wielokierunkowe wsparcie medyczne, a tym samym poczucie bezpieczeństwa w procesie leczenia.

buildingPhotoMain

Zapraszamy na stronę internetową przychodni:

Przykro nam, nie można teraz pozostawić komentarza!